Z miasta

Sławomir
Małe sprostowanie: nie Stanisław, a Sławomir Roman Doraczyński :).
pijany znad Grodarza
"Celem działań Stowarzyszenia Wołyński Rajd Motocyklowy jest pamięć o "rzezi wołyńskiej" w taki sposób, by pozostała w naszej świadomości, ale by nie stała się powodem nienawiści i uprzedzeń. Członkowie stowarzyszenia dbają nie tylko o to, by wydarzenia sprzed lat nie zostały zapomniane, ale także o Polaków, którzy nadal mieszkają na Wołyniu, żyjących często w skrajnej biedzie" Dzisiaj nie"w skrajnej biedzie". Dzisiaj Kukiza 15 MORDY WOŁYŃSKIE zaprzatają głowę PRAWDZIWYM.
Ha, ha
Szarik, dojechałeś tylko do Szczypy? Cofnij się jeszcze dalej, ale chyba zapomniałeś, kto od kilku lat nieudolnie sprawuje władzę! To obecny tak uwielbiany przez Ciebie burmistrz A.Pisula. I ciągłe napadanie przez Ciebie na byłego nie pomniejsza niestety nieudacznictwa obecnego!
Harry
żeby skosztować Kazimierz....no to trzeba pojsc na browar(na kawe nie za bardzo jest z kim)......nie wiem....ci ludzie kiedyś byli jacys inni...może bardziej serdeczni??
Zb.
Redakcja niepotrzebnie wplata politykę. Kochamy Kazimierz i niech zostanie dla nas bez politycznego smrodku. Proszę spojrzeć na niektóre wpisy...
Show footer